Harika Avcı şimdi de hırsız şoku yaşıyor

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde maddi bir şekilde zor günler geçirmekte olduğu hatta kirasını dahi ödeyememekte olduğu konuşmaları ortaya çıkan Harika Avcı, evinde saklamakta olduğu 1.568.000 Türk Lirası tutarındaki parasının çalınmış olduğunu ifade ederek yanında çalışmakta olan kişiden şikayetçi olmuş durumda.


540
540 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde maddi bir şekilde zor günler geçirmekte olduğu hatta kirasını dahi ödeyememekte olduğu konuşmaları ortaya çıkan Harika Avcı, evinde saklamakta olduğu 1.568.000 Türk Lirası tutarındaki parasının çalınmış olduğunu ifade ederek yanında çalışmakta olan kişiden şikayetçi olmuş durumda. Kendisine iftira atılmış olduğunu savunmakta bulunan hizmetlilerden Sunay Y.’yle ilgili 10 seneye kadar hapis istemi ile iddianame düzenlenmiş oldu.

Ünlü şarkıcılardan biri olan Harika Avcı, ardımızda bırakmış olduğumuz senelerde hizmetlisinden şikayetçi olmuş idi. Avcı, ifadesi içerisinde yatak odasında yer alan bazanın alt katında saklamakta olduğu paranın hizmetlisi Sunay Y., tarafından çalınmış durumda bulunabileceğini zira, bahsi geçen paranın bulunmakta olduğu yere yalnızca hizmetlisinin girebilmekte olduğunu iddia etmişti. Avcı’nın şikayette bulunmasının ardından başlatılmış olan soruşturma içerisinde ifadesi alınmış bulunan Sunay Y., parayı çalmamış olduğunu, kendisine iftira atılmış olduğunu, aslına bakılırsa Avcı tarafından kendisinin darp edilmekte olduğunu da iddia ederek suçlamaları kabul etmemişti.

Sabah Gazetesi’nde çıkmış olan habere bakılırsa savcılık yürütülmüş olan soruşturma sonrasında Sunay Y. ile ilgili olarak ”Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık” suçunun dahilinde 10 seneye kadar hapis istemi ile bir iddianame düzenlemiş oldu. İddianame üzerinde olay tarihi içerisinde bazanın altında yer alan 1.568.000 Türk Lirası tutarının hizmetliden farklı kimse tarafından bilinmemekte olduğu, paranın kendisine sorulduğu zaman da saldırgan davranışlarda bulunmakta olduğu anlatılmış oldu. Sunay Y., gelecek günler içerisinde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkmış olacak.


Sosyal medyada paylaş

540
540 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir