Hatice şimdi de Burcu Özberk’e yüklenmiş durumda

Ünlü şarkıcılardan biri olan Hatice, 'Kendime güvenebilirsem evlenmeden babasız durumda bir çocuğu dünyaya getirebilirim' ifadelerine yer vererek tartışma başatmış olan oyunculardan Burcu Özberk'i sert bir dil ile eleştirip 'Bu bir moda haline geldi.


545
545 points

Ünlü şarkıcılardan biri olan Hatice, ‘Kendime güvenebilirsem evlenmeden babasız durumda bir çocuğu dünyaya getirebilirim’ ifadelerine yer vererek tartışma başatmış olan oyunculardan Burcu Özberk’i sert bir dil ile eleştirip ‘Bu bir moda haline geldi. Daha hiç bir şekilde doğmadan çocukların psikolojisini bozmak tam olarak nasıl bir bencillik’ ifadelerine yer verdi.

Pek çok dizi ile birlikte reklam içerisinde rol almış olan genç oyunculardan Burcu Özberk, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde vermiş olduğu bir röportaj esnasında; ‘Belirli bir yaşın ardından çocuk sahibi olamamaktayız. Ben ise şu anda 31 yaşındayım. Evlenmeyi de hiç bir şekilde düşünmemekteyim ancak kendime güvenir isem babasız bir çocuğu dünyaya getirebilirim. Bundan dolayı da yumurtalıklarımı dondurmayı düşünmekteyim’ ifadelerine yer verince tartışmanın fitilini ateşlemiş oldu.

Açıklaması ile birlikte hayranlarını ikiye bölmüş olan oyuncuya bir başka tepki ise şarkıcılar arasındaki Hatice’den gelmiş oldu. Sosyal medya hesabı üzerinden bir yorumda bulunan Hatice, Burcu Özberk’in kullanmış olduğu sözlerini ‘Bu da artık moda haline geldi. Evlenmeden aynı ev içerisinde yaşanabilir belki ancak çocuk olacak ise evlilik yapmak şart. Daha dünyaya gelmeden çocukların psikolojisini bozmak tam olarak nasıl bir bencilliktir?’ ifadeleriyle eleştirmiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

545
545 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir