Hatice yazmış olduğu yorumla takipçilerini çok kızdırmış oldu

Paylaşımlarının yanı sıra söylemlerinden dolayı dikkatleri çekmekte bulunan şarkıcılardan Hatice, pilates yapmakta olduğu anları paylaşmış oldu.


563
563 points

Paylaşımlarının yanı sıra söylemlerinden dolayı dikkatleri çekmekte bulunan şarkıcılardan Hatice, pilates yapmakta olduğu anları paylaşmış oldu. 41 yaşında bulunan şarkıcı, egzersiz yaptığı esnada çekilmiş olan fotoğrafının altına ‘Küçük dağları ben yarattım’ şeklinde bir not yazdı. Ünlü durumdaki şarkıcının yazmış olduğu bu notu da tepki çekmiş oldu.

Koronavirüsünde etkisinden dolayı kendini karantinaya almış bulunan ünlü isimler, kapanmış durumdaki spor salonlarının yerine evlerinde egzersizlerini devam ettirmeye başlamıştı. Bir çok isim bu alışkanlıklarını devam ettirirken, bazıları ise spor salonları içerisinde soluğu almış oldu. Spora karşı bulunan tutkusuyla bilinirlik elde eden şarkıcılardan Hatice pilates yapmakta olduğu anları Instagram hesabı üzerinden paylaşmış oldu. Fit kalmayla alakalı sırrını ‘İlk olarak bol spor, sonrasında ise sınırsız yüzme” ifadeleriyle açıklamış bulunan şarkıcılardan Hatice, yapmış olduğu hareketle de sınırları zorlamış oldu. 41 yaşında bulunan şarkıcının ‘Küçük dağları da ben yarattım’ şeklindeki notla paylaşmış olduğu gönderisi sosyal medya üzerinde çok büyük bir yankı bulmuş oldu. Takipçilerin büyük bir kısmı şarkıcının notunu eleştiri yağmuruna tutmuş oldu. Hatice çok iddialı sosyal medya paylaşımları ile birlikte sık bir şekilde magazin gündemine gelmeye devam ediyor.


Sosyal medyada paylaş

563
563 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir