Hatice’den ilginç itiraf

Ünlü şarkıcılardan biri olan Hatice, 2000 senesinde Ebru Gündeş ile birlikte Şafak Sezer, Mahsun Kırmızıgül, Alişan, Yavuz Bingöl, Ceylan ve şu dönemlerde yaşamda bulunmayan Ciguli'yle beraber çekilmiş olan bir karesini Instagram üzerinden paylaştı.


518
518 points

Ünlü şarkıcılardan biri olan Hatice, 2000 senesinde Ebru Gündeş ile birlikte Şafak Sezer, Mahsun Kırmızıgül, Alişan, Yavuz Bingöl, Ceylan ve şu dönemlerde yaşamda bulunmayan Ciguli’yle beraber çekilmiş olan bir karesini Instagram üzerinden paylaştı. Fotoğraf üstünden bir tane de açıklamada bulunan şarkıcı, ‘O zamanlarda çok fazla çalışıyorduk ancak dilenci gibi de para talep ediyorduk’ şeklinde bir itirafta bulundu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde yeni hazırlamış olduğu şarkısı ”Sensiz de Yaşanmıyor”u müzik severlerle buluşturan Hatice, son paylaşmış olduğu fotoğraf ile birlikte takipçilerini de seneler öncesine götürmüş oldu.

Instagram adlı sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanmaya devam eden Hatice, 2000 senesinde Mahsun Kırmızıgül ile birlikte Yavuz Bingöl, Ebru Gündeş, Ceylan, Ciguli, Şafak Sezer ve de Alişan gibi pek çok ünlü isimle çektirmiş olduğu bir fotoğrafı paylaştı. Bir tane fotoğraf ile takipçilerine nostalji yaşatmış olan ünlü şarkıcı paylaşımının altına da ‘Size bir şampiyonlar ligi fotoğrafını şöyle bırakayım. Sene 2000 Prestij Müzik ailesi Avrupa Turnesi ‘en kaliteli zamanlardı’ Beni bulun’ şeklinde bir not yazdı.

Paylaşmış olduğu fotoğrafın hemen sonrasında Snob Magazin’e açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı, fotoğrafta yer alan sanatçıların büyük bir kısmıyla görüşmediğini de ifade etti.


Sosyal medyada paylaş

518
518 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir