Hayat Bilgisi adlı dizinin Barbie’siydi. Yeni imajıyla tanımanız çok zor

Bir zamanlara damgasını vurmayı başaran Hayat Bilgisi adlı dizinin ''Barbie Gamze' karakterine can veren İpek Erdem, yine imaj değiştirmiş bir durumda.


570
570 points

Bir zamanlara damgasını vurmayı başaran Hayat Bilgisi adlı dizinin ”Barbie Gamze’ karakterine can veren İpek Erdem, yine imaj değiştirmiş bir durumda. Daha önce çok kısa bir şekilde kestirmiş olduğu saçlarını bu defa da mor renge boyatmış oldu. Evinin mutfak kısmında çekmiş olduğu videoyu paylaşmış olan ünlü oyuncu, yeni hali ile takipçilerini de çok şaşırtmış oldu.

Bir zamanların ünlü oyuncularından İpek Erdem’in değişimi sosyal medya üzerinde çok büyük bir yankı uyandırmıştı. Hayat Bilgisi adlı dizideki karakteri ile birlikte hafızalara kazınmış olan 36 yaşında bulunan Erdem, beyaz renge dönen saçlarını ‘3 numara’ olarak tabir edilmekte olan kısalıkta kestirmiş idi.

Daha öncesinde tamamen içsel bir yolculuğa çıkıp saçlarını kestirme kararı alan ünlü durumdaki oyuncu imajını tekrardan değiştirerek saçlrını boyatmış oldu. Erdem’in söz konusu bu yeni imajını görmüş olan sosyal medya kullanıcılarından bazıları oyuncunun şu zamanlarda hiç iyi olmadığını, salgının ona hiç bir şekilde yaramadığı şeklinde bazı yorumlar yazdı.


Sosyal medyada paylaş

570
570 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir