Hazar Ergüçlü bikinili pozları ile sosyal medyayı sallamış durumda

Ailesini ziyaret etme amacıyla Kıbrıs'a gitmiş olan ünlü oyunculardan Hazar Ergüçlü, burda deniz sezonunu da açmış oldu.


566
566 points

Ailesini ziyaret etme amacıyla Kıbrıs’a gitmiş olan ünlü oyunculardan Hazar Ergüçlü, burda deniz sezonunu da açmış oldu. Sosyal medya hesabı üzerinden bikinili pozlarını paylaşmış olan Ergüçlü, fotoğrafları ile birlikte kendisini takip edenlerden de yüzbinlerce beğeni almış oldu.

Show TV kanalının çok sevilen dizilerinden Alev Alev adlı dizide ”Çiçek” karakterine can veren genç oyunculardan Hazar Ergüçlü, ailesini ziyaret etme amacıyla Kıbrıs’a gitmiş oldu. Salgından dolayı çok uzun bir zamandan beri uzak kalmış olduğu ailesiyle de bir hasret gidermiş olan Ergüçlü, burda deniz sezonunu da açmış oldu.

Sosyal medya platformlarından biri olarak öne çıkan Instagram üstünden bikinili pozlarını paylaşmış olan ünlü oyuncu, çok kısa bir zaman zarfında yüzbinlerce beğeni almış oldu. Fit görünümüyle beraber yaz mevsimine hazır olduğunu da göstermiş olan Hazar Ergüçlü, sosyal medya platformunun konuşulanları arasına girmiş oldu.

Diğer taraftan Hazar Ergüçlü, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde üç seneden beri aşk yaşamakta olduğu yönetmen sevgilisi Onur Ünlü’yle alakalı çok samimi açıklamalarda bulunmuş idi.


Sosyal medyada paylaş

566
566 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir