Hepsi isimli grubun solistlerinden Cemre Kemer dünyaevine girdi

Hepsi adlı popüler grupla beraber yıldızı parlamış olan Cemre Kemer, uzun bir zamandan beri beraber olduğu Emir Medina'yla nikah masasına oturmuş durumda.


557
557 points

Hepsi adlı popüler grupla beraber yıldızı parlamış olan Cemre Kemer, uzun bir zamandan beri beraber olduğu Emir Medina’yla nikah masasına oturmuş durumda. Ünlü durumda bulunan isim, bu çok müjdeli haberi de sosyal medya hesabı üzerinden resmen duyurmuş oldu.

Şarkılarının yanı sıra dansları ile birlikte bir zamanlara damga vurmayı başaran Hepsi adlı grubun üyeleri arasındaki Cemre Kemer, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu özel bir paylaşımla dünyaevine girmiş olduğunu resmen duyurdu.

Eşi Emir Medina’yla nikah masası içerisinde dudak dudağa çekilmiş olan özel bir fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden paylaşan Kemer’e yorumların yanı sıra beğeni de yağmış oldu. Koronavirüsten dolayı düğün yapmamış olan çift, aile arasında gerçekleştirilen özel bir davetle geçmiş olduğumuz gün evlenmiş oldu. Kemer’in evlenmiş olduğunu gören Özge Özpirinçci ise; ‘Aaa ya ne diyorsun? Tebrik ediyorum sizi’ ifadelerine yer verirken Ayşe Özyılmazel ise ‘Mükemmel tebrik ediyorum canım’ şeklinde bir yorum yazdı. Cemre Kemer, nikah günüyle alakalı detayları da Instagram hesabında yer alan hikaye bölümünden kendisini takip edenlerle paylaşmayı hiç bir şekilde ihmal etmiş değil..


Sosyal medyada paylaş

557
557 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir