Hülya Avşar’dan bornozlu paylaşım

Uzun bir zamandan beri ekranlardan uzak durumda bulunan Hülya Avşar, yakın bir süre öncesinde YouTube kanalı açıp ünlü sanatçıları konuk almaya başladı.


530
530 points

Uzun bir zamandan beri ekranlardan uzak durumda bulunan Hülya Avşar, yakın bir süre öncesinde YouTube kanalı açıp ünlü sanatçıları konuk almaya başladı. Diğer taraftan Instagram hesabını da fazlasıyla aktif bir şekilde kullanmakta olan Avşar, en son bornozu ile çektirmiş olduğu bir videosunu paylaşmış oldu.

Dünyayı etkisinin altına almış bulunan koronavirüsten korunabilmek amacıyla zamanını evde geçirmeye devam eden 56 yaşında bulunan Hülya Avşar, sosyal medya hesabı üzerinden köpeğinin tüylerini taradığı esnada çekilmiş bir video paylaşımında bulundu. Üstündeki bornoz ile bir video paylaşmış olan Avşar kızı, derin bacak dekoltesinden dolayı da herkesi şaşırtmış oldu. Yaşamını adeta spora adamış olan Avşar’ın kusursuz durumda bulunan fiziği de dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmış değil..

YouTube platformu üzerinde içerik üretmeye başlamış olan Hülya Avşar, ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde kızı Zehra Çilingiroğlu’nu kendisinin büyütmüş olduğunu ve bakıcılara da karşı olduğunu ifade ederek; ”Çocuğumu hep ben kendim büyüttüm. Anneler dde çocuklarını tamamen kendisi büyütmeli ve eşler çalışmalı. Eski sistemcilerden biriyim. Zira en doğru sistem de budur. Erkekler çalışarak eve para getirmeli, hem kendisini çok daha iyi, hem ise erkek olduğunu hissedebilmeli. Bakıcı sistemi de komple yok olabilmeli. Ben ilkokul döneminden liseye kadar kızım Zehra’yı okula götürüp okul bittiğinde de aldım” ifadelerine yer vermişti.


Sosyal medyada paylaş

530
530 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir