Huysuz Virjin neden öldü?

''Huysuz Virjin'' adlı karakterle tanınırlık elde eden sanatçılardan Seyfi Dursunoğlu, tedavi görmekte olduğu hastanede yaşamını yitirdi.


520
520 points

”Huysuz Virjin” adlı karakterle tanınırlık elde eden sanatçılardan Seyfi Dursunoğlu, tedavi görmekte olduğu hastanede yaşamını yitirdi. Hastaneden yapılmış olan bilgilendirme içerisinde usta durumdaki sanatçının pnömoni yani zatürre sebebiyle yaşamını yitirdiği açıklaması yapıldı.

‘Huysuz Virjin’ adlı karakterle milyonların tanımış olduğu isim Seyfi Dursunoğlu, 87 yaşındayken yaşama gözlerini kapadı. Bir müddettir İstanbul ilinde yer alan Anadolu yakasındaki özel bir hastane içerisinde tedavisine devam edilmekte olan sevilen sanatçı Dursunoğlu’nun yaşamını yitirmesiyle alakalı hastanenin Başhekimi ve aynı zamanda Göğüs Hastalıkları Uzmanı görevindeki Profesör Doktor Çağlar Çuhadaroğlu, bir açıklamada bulundu.

87 yaşındayken yaşamını yitiren ünlü sanatçının vefat etmesiyle alakalı bilgiler aktaran hastane Başhekimi ve aynı zamanda Göğüs Hastalıkları Uzmanı  olarak görevli Profesör Doktor Çağlar Çuhadaroğlu, şu ifadelere yer verdi ”KOAH hastalığı bulunan ve aynı zaman içerisinde 15 günden beri hastanemizde pnömoni (zatürre) tedavisi görmekte olan değerli sanatçımız Seyfi Dursunoğlu’nu maalesef kaybettik. Kendisi için Allah’tan rahmet; ailesi ile birlikte bütün sanat camiasına ve de sevenlerine sabır dilemekteyiz” şeklindeki ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

520
520 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir