İbo Show adlı programda büyük bir sürpriz

Dokuz senelik bir aranın ardından yeniden ekranlara dönmüş olan efsane programlardan İbo Show içerisinde bu hafta, İbrahim Tatlıses'in sürpriz bir durumdaki konuğu da ünlü şovmenlerden biri olan Mehmet Ali Erbil olacak.


539
539 points

Dokuz senelik bir aranın ardından yeniden ekranlara dönmüş olan efsane programlardan İbo Show içerisinde bu hafta, İbrahim Tatlıses’in sürpriz bir durumdaki konuğu da ünlü şovmenlerden biri olan Mehmet Ali Erbil olacak.

İbrahim Tatlıses silahlı bir saldırıya uğramasından tam tamına dokuz senelik zamanın ardından tekrardan başlamış olduğu İbo Show adlı programda birbirinden ünlü isimleri ağırlamayı sürdürüyor. İbo Show adlı programın 3. bölümü içerisinde , İbrahim Tatlıses’in sürpriz konuğu ise ünlü şovmenlerden biri olan Mehmet Ali Erbil olacak.

Kaçış sendromu ismine sahip bir hastalığından dolayı çok uzun zamandan beri tedavi görmeye devam eden ve evi içerisinde tedavisine devam edilmekte olan ünlü şovmenlerden Mehmet Ali Erbil’in ziyaretine gitmiş bulunan İbrahim Tatlıses, eski dostuyla kendi programının çekimlerini de burda gerçekleştirmiş oldu. Ünlü durumda bulunan ikilinin beraber yer almakta olduğu kareyi de Erbil’in yakın dostlarından olarak öne çıkan Tolga Yüce ile birlikte Ercan Avşar paylaşmış oldu.

Dokuz senelik bir aranın ardından Star TV kanalında ekrana dönüş gerçekleştirmiş olan İbrahim Tatlıses’in İbo Show isimli programı, 28 Kasım Cumartesi gününde de üçüncü bölümüyle beraber ekrana gelmiş olacak.


Sosyal medyada paylaş

539
539 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir