İbo Show içerisinde Latif Doğan rüzgarı esti

İbrahim Tatlıses'in sunmakta olduğu 'İbo Show' adlı programının önceki akşam yayınlanmış olan yeni bölümüne Latif Doğan damgasını vurmuş oldu.


542
542 points

İbrahim Tatlıses’in sunmakta olduğu ‘İbo Show’ adlı programının önceki akşam yayınlanmış olan yeni bölümüne Latif Doğan damgasını vurmuş oldu. Sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcılar, Latif Doğan’ın yapmış olduğu dansları ile birlikte enerjisine de övgüler yaptırmış oldu.

Dokuz senelik bir aranın ardından ekrana dönmüş olan ”İbo Show” adlı program, birbirinden değerli konukları ile birlikte 20 Şubat Cumartesi akşamında ekran başında yer alan izleyicilerin karşısına çıkmış oldu. İbo Show adlı fenomen programın önceki akşam üzeri yayınlanmış olan 14. bölümü için; Kahtalı Mıçe’nın yanı sıra Bedia Akartürk ile birlikte Nuri Sesigüzel, Uğur Karakuş ve Latif Doğan konuk olarak katıldı. Cumartesi akşamında adeta Adıyamanlılar gecesi yaşanmış olan program içerisinde; konuklar arasında yer alan Latif Doğan, Twitter platformu üzerinde de gündem oldu. Gerek söylemiş olduğu türküler gerekse danslarından dolayı stüdyoyu ve ekran başında yer alanları coşturmuş olan Latif Doğan’ın enerjisine yorumlar yağmış oldu.


Sosyal medyada paylaş

542
542 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir