İbo Show programı içerisinde çok duygusal anlar

9 senelik bir aranın ardından ekranlara dönüş gerçekleştiren İbo Show adlı programın bu hafta konukları Kibariye'nin yanı sıra Hakan Altun ile birlikte Hüsnü Şenlendirici'ydi.


544
544 points

9 senelik bir aranın ardından ekranlara dönüş gerçekleştiren İbo Show adlı programın bu hafta konukları Kibariye’nin yanı sıra Hakan Altun ile birlikte Hüsnü Şenlendirici’ydi. Program içerisinde, çok sevilen şarkılarından ”Annem’i seslendirmiş olan Kibariye, İbrahim Tatlıses’i de adeta gözyaşlarına boğmuş oldu.

İbo Show adlı programa bu hafta içerisinde ünlü şarkıcılardan Hakan Altun, ünlü klarnet sanatçılarından Hüsnü Şenlendirici ile birlikte şarkıcı Kibariye konuk olarak katıldı. Star TV ekranları üzerinde yayınlanmakta olan İbo Show adlı programın 3. bölümü içerisinde konuklar arasındaki şarkıcı Kibariye’nin ”Annem” adlı şarkısındaki performansı İbrahim Tatlıses’i ağlatmış oldu.

Kibariye söz konusu programın bir bölümü içerisinde ”Annem” adlı şarkıyı seslendirmiş oldu. İbrahim Tatlıses ise bu performansın karşısında gözyaşlarına hakim olamadı. Tatlıses sonrasında Kibariye’ye de ‘Allahım seni saklasın, bizlere çok görmesin’ ifadelerine yer verdi.

Kibariye’nin duygusal durumda bulunan şarkısına Hüsnü Şenlendirici klarneti ile birlikte eşlik etmekteyken Hakan Altun da o dakikalarda gözyaşlarına hakim olamadı..


Sosyal medyada paylaş

544
544 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir