İbo Show’da bu haftaki konuklar çok konuşulmuş olacak

İbrahim Tatlıses'in her geçtiğimiz hafta çok ünlü isimleri konuk olarak ağırladığı İbo Show adlı programın 9. yeni bölüm tanıtımı yayınlanmış durumda


550
550 points

İbrahim Tatlıses’in her geçtiğimiz hafta çok ünlü isimleri konuk olarak ağırladığı İbo Show adlı programın 9. yeni bölüm tanıtımı yayınlanmış durumda. İbo Show adlı programın 9 Ocak tarihi içerisinde ekrana gelmeye hazırlanan yeni bölüm içerisinde Cem Yılmaz’ın yanı sıra MFÖ Grubu ile birlikte oyunculardan Zafer Algöz konuk olarak katılacak.

Star kanalında ekranlara gelmeye başlamış olan İbo Show adlı program 9 Ocak Cumartesi gününde yeni bölümü ile birlikte seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 9 senelik bir aranın ardından tekrardan ekranlara gelmeye başlamış olan İbo Show adlı program bu hafta içerisindeki konuklarıyla da çok fazla konuşulmuş olacak.

Poll Production şirketi ile birlikte Global Medya şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu; her geçtiğimiz hafta da birbirinden ünlü isimlerin ağırlanmakta olduğu İbo Show adlı programda, bu hafta içerisinde adeta bir kahkaha tufanı yaşanmış olacak. Kahkaha ile birlikte eğlencenin hiç bir şekilde eksik olmayacağı gece esnasında, çok keyifli dakikalar ise izleyenleri beklemekte. Programın konukları arasında yer almış olan; Cem Yılmaz’ın yanı sıra Mazhar Alanson ile birlikte Fuat Güner, Özkan Uğur ve de Zafer Algöz unutması zor bir geceye imzasını atmış olacak. MFÖ ile birlikte Cem Yılmaz, İbrahim Tatlıses’le beraber söylemiş olduğu şarkılar sayesinde izleyicilere de çok eğlenceli anlar yaşatmış olacak.


Sosyal medyada paylaş

550
550 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir