İbrahim Tatlıses ekranlara geri dönüyor

Geçirmiş olduğu kazadan dolayı uzun senelerdir ekranda yer almayan İbrahim Tatlıses, İbo Show adlı program sayesinde hayranlarıyla buluşmaya hazırlanmakta.


536
536 points

Geçirmiş olduğu kazadan dolayı uzun senelerdir ekranda yer almayan İbrahim Tatlıses, İbo Show adlı program sayesinde hayranlarıyla buluşmaya hazırlanmakta. Star TV kanalında ekrana gelmeye başlayacak programla ilgili olarak kamera karşısına geçmiş olan İbrahim Tatlıses, ‘Çok özledim be’ ifadelerine yer verdi.

Seneler öncesinde geçirmiş olduğu bir kazadan dolayı tedavi görmüş olan İbrahim Tatlıses, İbo Show adlı program ile birlikte ekranlara geri dönme hazırlığı yapıyor. Tatlıses’in söz konusu bu yeni programından bir tane fragman da yayınlanmış durumda.

Şu zamanlarda İzmir ili içerisinde yaşamını sürdüren İbrahim Tatlıses, İbo Show adlı programın çekimleriyle alakalı haftada bir gün İstanbul iline gelmiş olacak. Programın yapımcılığını ise Poll Production şirketi ile birlikte Global Medya şirketinin üstlenmiş olduğu söz konusu İbo Show adlı programda her hafta ünlü isimler konuk olmaya başlayacak.

Dokuz senelik bir aranın ardından ekranlara dönüş yapmanın heyecanını yaşamakta bulunan Tatlıses, fragman çekimleriyle alakalı olarak kamera karşısına geçmiş oldu. İmparator ilk fragman içerisinde ‘Çok özledim be’ şeklindeki sözleri ile de dikkat çekmiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

536
536 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir