İç çamaşırsız fotoğrafına beğeni yağdı


542
542 points

46 yaşında bulunan ünlü yönetmenlerden Onur Ünlü’yle yaşamaya başladığı aşkla bazı zamanlarda eleştirilerin hedefi haline gelmeye devam eden 28 yaşında bulunan Hazer Ergüçlü, sosyal medya hesaplarından Instagram üzerinde iç çamaşırsız ve makyajsız bir durumdaki fotoğraflarınının paylaşımını yaptı..

Dünyayı etkisinin altına almış bulunan koronavirüs salgınından dolayı evinden çıkmamayı sürdüren Hazar Ergüçlü, sosyal medya hesabı üzerinden yapmakta olduğu paylaşımlara da devam etmekte. Oyuncu en son beyaz renkli bir body giymiş olduğu cesur pozlarını da paylaşmış oldu. Oyuncunun iç çamaşırı giymeye gerek görmeden çekmiş olduğu pozlar üzerinde göğüs uçlarının belli olması da dikkatleri çekmiş durumda. Yapılabilecek yorumlara önlem almak amacıyla fotoğrafını da yorumlara kapalı bir biçimde paylaşmış olan Hazar Ergüçlü’nün söz konusu bu pozları 187.000 taneden çok beğeni almış durumda.

Koronavirüsle ilgili önlemler dahilinde 65 yaş ile üstünde bulunanların sokağa çıkma yasağının getirilmesi konusunda da paylaşımda bulunan Ergüçlü, sokağa çıkmayla ilgili yaşının sadece 65 yaş üstü bir durumda olmaması ve herkesin evinde oturmasının gerektiğine dikkat çekti.


Sosyal medyada paylaş

542
542 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir