İki senelik evliliği 5 dakika içerisinde sona erdi

Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin başrol oyuncusu olarak öne çıkan Melike İpek Yalova, 2019 senesi içerisine dünya evine girdiği Altuğ Gültan'la tek celsede boşanmış oldu.


546
546 points

Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin başrol oyuncusu olarak öne çıkan Melike İpek Yalova, 2019 senesi içerisine dünya evine girdiği Altuğ Gültan’la tek celsede boşanmış oldu. Anlaşmalı bir şekilde boşanmış olan çiftin duruşmaları da sadece 5 dakika sürmüş oldu. Çift, birbirlerinden herhangi bir tazminat veyahut nafaka isteğinde de bulunmadı.

ATV kanalının uzun soluklu dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova adlı yapımın sevilen oyuncuları arasında yer alan Melike İpek Yalova, ardımızda bırakmış olduğumuz ay sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklamada bulunarak 2019 senesi içerisinde nikah masasına oturmuş olduğu Altuğ Gültan’la boşanacak olduğunun duyurusunu yaptı.

Boşanmayla alakalı açıklama yapmasının ardından harekete geçmiş olan ünlü oyuncu, 16 Mart tarihi içerisinde İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuruda bulunarak boşanma davası açmış oldu. Dava ise ardımızda bırakmış olduğumuz cuma gününde görülmüş oldu. Duruşmaya söz konusu taraflar avukatları ile birlikte katıldı. Hakimin sormuş olduğu ‘Boşanma hususuna kararlı mısınız?’ şeklindeki sorunun ardından Melike İpek Yalova ‘Boşanmayla alakalı anlaştık. Anlaşmalı bir şekilde boşanmamız için karar verilsin’ ifadelerine yer verildi. Altuğ Gültan ise boşanmayı talep ettiğini söyledi.

Beş dakika sürmüş olan duruşma sonrasında kararını açıklamış olan mahkeme, çiftin anlaşmalı bir şekilde boşanmalarına hükmetmiş oldu. Yalova ile birlikte Gültan’ın birbirlerinden herhangi bir tazminat veyahut nafaka talebinde bulunmamış oldukları bilgisine ulaşıldı.


Sosyal medyada paylaş

546
546 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir