İlk defa açıklamada bulundu

Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin başrol oyuncularından biri olarak öne çıkan Kerem Alışık ile birlikte Hilal Altınbilek'in, aşk yaşamış oldukları konusunda iddialarını yalanlamış idi.


523
523 points

Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin başrol oyuncularından biri olarak öne çıkan Kerem Alışık ile birlikte Hilal Altınbilek’in, aşk yaşamış oldukları konusunda iddialarını yalanlamış idi. Fakat ünlü durumda bulunan oyuncunun, Hilal Altınbilek’in köpeğini gezdirme esnasında görüntülenmesi dedikoduları tekrardan alevlendirmiş oldu. Magazin gündemi üzerine adeta bir bomba gibi düşmüş olan iddialardan sonrasında Kerem Alışık sessizliğini bozmuş oldu.

ATV kanalının reyting rekorları kırmayı başaran dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova adlı yapımın başrol oyuncularından biri olarak öne çıkan Kerem Alışık ile birlikte Hilal Altınbilek’in aşk yaşamış olduğu ileri sürülmüştü. Aşk haberleri de Ocak ayı içerisinde de çıkmış fakat Kerem Alışık, bahsi geçen bu iddiaları ”aslen bu şekilde bir şey bulunmuyor” ifadelerini kullanarak yalanlamıştı.

Ünlü durumda bulunan oyuncu, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Bebek kentinde, Altınbilek’e ait durumda bulunduğu ileri sürülen Jüpiter adlı köpeği gezdirme esnasında objektiflere yakalandı. Bu söz konusu görüntü de aşk iddialarını güçlendirmiş oldu.

Kerem Alışık, magazin gündemi içerisine adeta bir bomba gibi düşmüş olan iddialardan sonra da sessizliğini bozmuş oldu. Ünlü durumda bulunan oyuncu, Instagram hesabında yer alan hikayeler kısmından da yapmış olduğu bir paylaşım esnasında sadece çok iyi arkadaş olduklarına vurgu yaptı.


Sosyal medyada paylaş

523
523 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir