Instagram’da verdiği konserini 102.000 kişi izlemiş oldu

Başarılı müzisyenlerde biri olan Yalın geçmiş olduğumuz günlerde koronavirüsünün bulaşıcı etkisinden dolayı yaşamını mümkün olduğu kadar evde devam ettiren hayranlarına, İnstagram hesabı üzerinden ufak bir konser vermiş oldu.


552
552 points

Başarılı müzisyenlerde biri olan Yalın geçmiş olduğumuz günlerde koronavirüsünün bulaşıcı etkisinden dolayı yaşamını mümkün olduğu kadar evde devam ettiren hayranlarına, İnstagram hesabı üzerinden ufak bir konser vermiş oldu. Şarkıcının söz konusu bu mini konseri rekor bir sayıdaki izlenmeye ulaşmış oldu. İlk defa İnstagram platformu üzerinden canlı bir şekilde dinleyicileriyle buluşmuş olan Yalın’ı hayranları da hiç bir şekilde yalnız bırakmadı. Anlık bir şekilde 32.400 kişinin izlemiş olduğu bu yayın, toplam olarak 102.000 tane canlı izleyiciyle buluşmuş oldu. Bir stadyum konseri içerisinde buluşabilecek onbinlerce sayıdaki izleyiciyi evinin salonuna sığdırmayı başaran Yalın, 20 dakika süren yayında ortalama bir şekilde 7 tane Harbiye Açıkhava sahnesini doldurabilecek dinleyiciye ulaşmış oldu.

Koronavirüs’ün Türkiye içerisinde de görülmeye başlamış olmasıyla pek çok kişi evden çıkmamaya başlamış oldu. Yalın da evden çıkmamakta olan ve canları sıkılmaya başlayan hayranlarına moral verebilmek amacıyla sosyal medya hesabı üzerinden canlı mini bir konser vermiş oldu. Konsere katılım sağlayan kullanıcılar ise yorumlar içerisinde istek parçada bulunmuş oldu ve konserden dolayı da teşekkür etmiş bulundu.


Sosyal medyada paylaş

552
552 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir