İrem Derici’den 4 öpücük formülü açıklaması

Bir tane podcast yayınına konuk olarak katılan İrem Derici, babasının evliliklerindeki dört öpücük kuralını anlatıp saygının yanı sıra şefkat ile birlikte dostluk ve de cinselliğin öneminden söz etti.


545
545 points

Bir tane podcast yayınına konuk olarak katılan İrem Derici, babasının evliliklerindeki dört öpücük kuralını anlatıp saygının yanı sıra şefkat ile birlikte dostluk ve de cinselliğin öneminden söz etti. Bu söz konusu formülün üstünden iki sene devam eden evliliğini değerlendirmiş olan Derici, ”Bizde ilk elden olan öpücük, yani tam olarak saygı bitti” ifadelerine yer verdi.

Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı evinde karantinada kalmaya devam eden ünlü şarkıcılardan İrem Derici, ”Umarım Annem Dinlemez” ismine sahip bir podcast yayınına konuk olarak katıldı. Açık sözlülüğünden dolayı da tanınmakta olan şarkıcı, babası Hulise Derici’nin evlilikleri içerisinde dört öpücük formülü bulunduğunu ifade etti.

Özel yaşamında aramakta olduğu mutluluğu bir türlü bulmayı başaramayan Derici, babasının formülüyle alakalı da şu ifadelere yer verdi: ”ilk olarak elden yapılan öpücük, saygı; ikinci olarak alın kısmından, şefkat; üçüncü öpücük yanak kısmından, dostluk; dördüncü öpücük ise dudaktan bunun anlamı da cinsellik. Bunlardan bir tanesi kaybedilir ise kavga başlar. Her zaman ise ilk önce dördüncü olan gitmiş olur.”

Radyoculardan Rıza Esendemir’le 2014 senesi içerisinde dünya evine girerek 2016 senesinde boşanmış olan İrem Derici, ”Sizinkinde ilk olarak hangisi bitti?” şeklindeki soruya ise ”İlk olarak elden öpücük, yani saygı bitmiş oldu. Zaten aslında yok gibi bir şeymiş muhtemel olarak. 1.5 öpücükte kalmışız aslında biz” şeklinde yanıt verdi.


Sosyal medyada paylaş

545
545 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir