İrem Derici’den çok ilginç bir teklif

Yeni hazırlamış olduğu şarkılarını paylaştığı akşam üzeri koronavirüse yakalanmış olduğu bilgisine ulaşan İrem Derici hastalığına inanmamakta olanlara 'Evime bir gelsinler de bol sulu bir şekilde Fransız öpücüğü vereyim onlara' ifadelerine yer vererek tepki göstermiş oldu.


533
533 points

Yeni hazırlamış olduğu şarkılarını paylaştığı akşam üzeri koronavirüse yakalanmış olduğu bilgisine ulaşan İrem Derici hastalığına inanmamakta olanlara ‘Evime bir gelsinler de bol sulu bir şekilde Fransız öpücüğü vereyim onlara’ ifadelerine yer vererek tepki göstermiş oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta yeni şarkısı ile birlikte hayranlarına çok büyük bir sürpriz yapmış olan İrem Derici hemen sonrasında ise koronavirüsle alakalı testinin pozitif çıkmış olduğunu sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarına duyurmuş idi. Hürriyet’e özel bir konuşma gerçekleştiren ünlü şarkıcı hastalığı süresince kolunu dahi kaldıramamakta olduğunu, adeta dayak yemiş gibi kemiklerinin ağrımakta olduğunu açık bir şekilde ifade etmiş oldu.

Koronavirüs ile alakalı tedavi görmekte olan İrem Derici hastalığının tamamen reklam olduğunu ileri sürenlere de açtı ağzını yumdu gözünü desek yeridir. Derici açıklamasında: ‘Korona olduğum konusunda inanmamakta olan geri zekalıdır. Sağlık Bakanlığı logosuna sahip raporumu açıkça paylaştım. Şüphelenmekte olan var ise kendilerine bol sulu bir Fransız öpücüğü verebilirim’ ifadelerine yer verdi

Yeni çıkartmış olduğu şarkısının kutlamasını da yapamamış olan Derici, ‘Her an bir değişiklik var. Bence bu koronavirüste İkizler burcundan. Dakikası dakikasını hiç bir şekilde tutmuyor. Resmen bir paçavra gibi olmuş durumdayım. Ben bir kutlama kadınıyım. Yeni maxi single çalışmam çıkmıştı, akşamında ise ‘pozitif’ sonucu geldiğinde psikolojik bir şekilde çöktüm’ ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

533
533 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir