Irmak Ünal’ın hastaneye kaldırıldığı açıklandı

Ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde koronavirüse yakalanmış olduğu konusunda açıklama yapan ünlü oyunculardan Irmak Ünal, hastaneye kaldırılmış durumda.


549
549 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde koronavirüse yakalanmış olduğu konusunda açıklama yapan ünlü oyunculardan Irmak Ünal, hastaneye kaldırılmış durumda. Ünal’ın ateşinin düşmüyor olmasının yanı sıra tomografisi ile birlikte yinelenen kan testi sonuçlarında hastaneye yatırılarak tedavi uygulanması uygun görülmüş oldu.

Cihan Ünal’ın oyuncu kızı olarak tanınan Irmak Ünal, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde koronavirüse yakalanmış olduğu konusunda duyuruda bulunmuştu. Yeni bir tane daha paylaşım gerçekleştiren Ünal, hastaneye yatırılmış olduğu açıklamasında bulundu. ‘Maalesef ki okulların açılmış olmasıyla beraber İstanbul’a gelme konusunda karar aldım ve aynı hafta içerisinde bir arkadaşımdan bu hastalığa yakalanmış oldum. Uluslararası bir şekilde uçuş gerçekleştiren insanların 14 gün boyunca karantinada olmaları gerekli’ ifadelerine yer vererek yaşamış olduğu zor günleri de takipçileriyle paylaşmış idi.

Irmal Ünal, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım içerisinde; ‘Merak etmekte bulunan, arayan soran ve yazan herkese binlerce teşekkür ediyorum. Günlerdir ateşimi hiç bir şekilde düşüremedim. Bugün tomografim ile birlikte yinelenen kan testim sonrasında hastaneye yatmam uygun görülmüş oldu. Umuyorum ki en yakın zaman içerisinde atlatacağım. Güzel mesajlarınızı okumaktayım. Ve işin üstesinden gelir gelmez sizlere de anlatmış olacağım tecrübemi. Şimdilerde ise biraz dinlemem gerekli’ şeklinde bir not yazdı.


Sosyal medyada paylaş

549
549 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir