İsmail YK yeni bir aşka yelken açtı

42 yaşında bulunan ünlü şarkıcılardan İsmail YK, 20 yaşında bulunan hayranı Dilara adlı bir kadınla aşk yaşamaya başlamış durumda. Şarkıcı, yeni başlamış olduğu bu ilişkisini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı özel videoyla duyurmuş oldu.


532
532 points

42 yaşında bulunan ünlü şarkıcılardan İsmail YK, 20 yaşında bulunan hayranı Dilara adlı bir kadınla aşk yaşamaya başlamış durumda. Şarkıcı, yeni  başlamış olduğu bu ilişkisini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı özel videoyla duyurmuş oldu.

Almanya’da yaşamını sürdüren ünlü şarkıcılardan İsmail YK, bir tane hayranı ile aşk yaşamaya başlamış durumda. Özel yaşamını genel olarak basından uzak tutmaya özen göstermekte olan ünlü şarkıcı, tıpkı kendisi gibi Almanya’da yaşamını sürdüren bir sevgilisiyle sosyal medya hesabı üzerinden ilk paylaşımını gerçekleştirdi.

İsmail YK, Instagram platformu üzerinden sevgilisiyle çekmiş olduğu bir videoyu paylaşmış durumda. Ünlü durumda bulunan şarkıcı, aşkını ilan etmiş olduğu bir videosunu da İbrahim Tatlıses’in ”Söylim mi” adına sahip şarkısının eşliğinde çekmiş oldu. 42 yaşında bulunan YK’nın beraber olduğu kadının ise şu zamanlarda 20 yaşında bir üniversite öğrencisi olduğu ise sosyal medya üzerinde kısa zaman içinde yayıldı.


Sosyal medyada paylaş

532
532 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir