Ivana Sert denizde korku dolu anlar yaşadı

Göcek içerisinde tatil yapmaya devam eden Ivana Sert, arkadaşı ile birlikte kano yaptığı esnada denizlerin en hırçın balıklarından bir tanesi olarak öne çıkan bir müren ile karşı karşıya kaldı.


537
537 points

Göcek içerisinde tatil yapmaya devam eden Ivana Sert, arkadaşı ile birlikte kano yaptığı esnada denizlerin en hırçın balıklarından bir tanesi olarak öne çıkan bir müren ile karşı karşıya kaldı. Korkuyla dolu anlar yaşamış olan Sert, balığa hiç bir şekilde yaklaşmadan kanodan inmiş oldu.

Ünlü  ve başarılı modacılardan biri olan Ivana Sert, şu zamanlarda Göcek içerisinde arkadaşlarıyla tatil yapmaya devam ediyor. Denizle beraber güneşin tadını çıkartmakta olan Sert, bir ara kanoya bindiği esnada felaketin eşiğinden dönmüş oldu. Sert’in kano yapmakta olduğu sırada hemen yan tarafında denizlerin en hırçın balıklarından bir tanesi olarak bilinirliği bulunan ”Müren” isimli balığın da yer alması Sert’i ve kano üzerinde yer alan öteki arkadaşlarını çok fazla korkuttu. Kısa zamanlı bir panik yaşamış olan isimler, herhangi bir zarar görmeden söz konusu bu balıktan uzaklaşmış oldu. Diğer taraftan Müren isimli balık, rahatsız edildiği zaman insanlara saldırı yapmasıyla da bilinmekte.


Sosyal medyada paylaş

537
537 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir