İzmir dönüşünde trafik kazası yaptı

İş görüşmesi amacıyla İzmir iline gitmiş olan ünlü oyunculardan Tolgahan Sayışman ile birlikte arkadaşı, dönüş yolu esnasında kaza geçirmiş oldu.


535
535 points

İş görüşmesi amacıyla İzmir iline gitmiş olan ünlü oyunculardan Tolgahan Sayışman ile birlikte arkadaşı, dönüş yolu esnasında kaza geçirmiş oldu. Ünlü durumda bulunan ikili, takla atmış olan arabadan emniyet kemerlerinin sayesinde hiç bir şekilde yara almadan çıkmış oldu.

Tolgahan Sayışman, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta bir iş görüşmesi amacıyla Tuncay adına sahip yakın arkadaşı ile birlikte beraber karayolunu kullanarak İzmir iline gitti. İkili, dönüş yolu esnasında Yalova’ya yakın bir bölgede kaza geçirmiş oldu. Sürücü koltuğu içerisinde oturmakta olan Sayışman’ın arkadaşı, hemen önlerinde kaza yapmış olan farklı bir araca vurmama amacıyla manevra yaptıkları için araba takla atmış oldu.

Tolgahan Sayışman ile birlikte arkadaşı, arabanın hava yastıklarının yanı sıra takılı durumda bulunan emniyet kemerlerinin sayesinde söz konusu bu kazadan ciddi bir şekilde yara almadan kurtulmuş oldu. Olayın yaşandığı yere gelmiş olan polis ekipleri ile birlikte jandarma ekiplerinin yardımlarıyla arabalar çekilmiş oldu. Sayışman ile birlikte arkadaşı ilk olarak hastaneye kaldırıldı, hemen sonrasında ise özel bir arabayla evlerine gönderilmiş oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta geçirmiş olduğu trafik kazası esnasında ölümden dönmüş olan Tolgahan Sayışman, geçmiş olduğumuz gün de evinin bahçesinde ailesi ile birlikte kar keyfi yapmış oldu. Sayışman ile birlikte eşi Almeda Abazi, oğulları Efehan’la çekmiş oldukları görüntüleri sosyal medya üzerinde paylaşmış oldu.


Sosyal medyada paylaş

535
535 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir