Johnny Depp’e dava şoku

Amerika Birleşik Devletleri asıllı aktrislerden Amber Heard, aktör olan eski eşi Johnny Depp'in kendisine karşı yürütmekte olduğunu iddia ettiği karalama kampanyalarına karşı harekete geçerek 100 milyon dolar tutarında dava açmış oldu. Depp de daha öncesinde 50 milyon dolar tutarında dava açmış idi.


517
517 points

Amerika Birleşik Devletleri asıllı aktrislerden Amber Heard, aktör olan eski eşi Johnny Depp’in kendisine karşı yürütmekte olduğunu iddia ettiği karalama kampanyalarına karşı harekete geçerek 100 milyon dolar tutarında dava açmış oldu. Depp de daha öncesinde 50 milyon dolar tutarında dava açmış idi.

Hollywood yıldızlarından biri olan Amber Heard’ın, boşanmış olduğu eski eşi Johnny Depp’in kendine açmış olduğu 50 milyon dolar tutarındaki davaya karşılık bir şekilde 100 milyon dolar tutarındaki farklı bir dava açıp misillemeye hazırlanmakta olduğu iddia edildi. Independent Türkçe platformunun Metro’dan aktarmış olduğu özel bir habere bakılırsa, 9 Ağustos tarihine ait olan mahkeme belgeleri üzerinde 34 yaşında bulunan oyuncu, Depp’in kendine yönelik bir şekilde ”tacizi” devam ettirdiği ve aynı zamanda ”kontrolsüz bir şekilde hızla artış gösteren istismara” maruz kalmış olduğu şeklindeki iddialarını da yineliyor.

Diğer taraftan 57 yaşında bulunan Depp de, Heard’ın ortaya atmış olduğu iddialarını kabul etmiyor ve evlilikleri süresince şiddet uygulamış olan kişinin Heard aslında olduğunu iddia ediyor. Heard’ın sunmuş olduğu belgeler üzerinde Depp’in kendine ”f….” ile birlikte ”mendebur domuz” benzerindeki çok aşağılayıcı ifadeler yöneltmiş olduğu konusunda iddiası da yer alıyor.


Sosyal medyada paylaş

517
517 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir