Kaan Hadise’yi tamamen sildi!

Ünlü şarkıcılardan biri olan Hadise'yle yollarını ayırmış olan Kaan Yıldırım, bu konudaki ilk hamlesini de yapmış oldu.


522
522 points

Ünlü şarkıcılardan biri olan Hadise’yle yollarını ayırmış olan Kaan Yıldırım, bu konudaki ilk hamlesini de yapmış oldu. Yıldırım ünlü durumda bulunan şarkıcının kendisine almış olduğu bütün hediyeleri şoförüyle beraber geri yolladı.

10 aydan beri aşk yaşamakta bulunan ünlü şarkıcılardan Hadise ile birlikte başarılı oyunculardan Kaan Yıldırım ilişkilerini noktalama kararı aldı. Hadise, ayrılıkla alakalı haberi Instagram hesabı üzerinden duyurmuş durumdayken Kaan Yıldırım de sessiz kalma konusunda bir tercihte bulundu.

Sabah gazetesinde yer almış olan bir habere bakılırsa, sona eren ilişkisiyle alakalı olarak yakın çevresiyle dertleşmiş olan Yıldırım, Hadise’nin ayrılık kararı alma konusunda fazlasıyla fevri davranmış olduğunu ve birbirlerine halen fazlasıyla aşık olduklarını ifade eti. Hadise’nin Instagram platformu üzerinden yapmış olduğu ayrılık paylaşımına çok fazla kızan Kaan, harekete geçip Hadise’den kalmış olan her bir şeyi de geri yolladı. Ünlü durumda bulunan oyuncu, Hadise’nin kendisine almış olduğu kazakların yanı sıra pantolonlar ile birlikte ayakkabılar ve de saat gibi hediyeleri şoförü aracılığıyla şarkıcıya teslim ettirmiş oldu. Bunla da hiç bir şekilde yetinmemiş olan Yıldırım, Hadise’ye köpeği Benek’e özel olarak almış olduğu tasmayı dahi geri yolladı.

Ayrılıktan sonra çok zor günler geçirmeye başlayan Hadise de kendisini işlerine vermiş oldu. Ünlü durumda bulunan isim, 4 milyon Türk Lirası tutarındaki bir ücretle anlaşmış olduğu bir markaya özel olarak kamera karşısına geçmiş olacak.


Sosyal medyada paylaş

522
522 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir