Kar pozuyla takipçilerini mest etti

Şarkıcılardan Cem Belevi'den ayrılmış olan ünlü oyuncu Zehra Yılmaz, kar üstünde vermiş olduğu pozla isminden söz ettirmiş durumda.


529
529 points

Şarkıcılardan Cem Belevi’den ayrılmış olan ünlü oyuncu Zehra Yılmaz, kar üstünde vermiş olduğu pozla isminden söz ettirmiş durumda. ”Zoraki Misafir” adlı filmin çekimlerine devam etmekte olan ünlü oyuncu, mini şorta sahip tulumuyla vermiş olduğu kar pozunu Instagram üzerinden paylaşmış oldu.

Ünlü oyunculardan biri olan Zehra Yılmaz, karda vermiş olduğu pozdan dolayı sosyal medyanın gündemi olmuş durumda. Çok fazla sayıda beğeni almış olan güzel durumdaki oyuncu, bu söz konusu pozla da takipçilerinin nefeslerini kesmiş oldu.

Ünlü durumda bulunan oyuncu Instagram hesabı üzerinden kar pozunu paylaştı. Kendisini takip edenlerin çok büyük bir beğeniyle karşılamakta olduğu bu paylaşıma, pek çokta yorum gelmiş oldu. 2017 senesi içerisinde Kara Yazı isimli dizinin hemen sonrasında Bodrum Masalı adlı dizide Rana karakteriyle dikkatleri çekmeyi başaran Zehra Yılmaz, Cennet’in Gözyaşları adlı dizi içerisinde Melisa karakterine, Kimse Bilmez adlı dizide Tuğçe karakterine ve en son ise Gençliğim Eyvah adlı dizi içerisinde Çağla karakterine can vermiş idi. Son günler içerisinde çok yoğun çalışmakta olan Yılmaz, ”Zoraki Misafir” adlı filmin çekimlerine de devam etmekte. Güzel durumda bulunan oyuncu, ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde ünlü şarkıcılardan Cem Belevi’yle yollarını ayırma kararı almıştı.


Sosyal medyada paylaş

529
529 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir