Karahan Çantay yaşamını yitirdi

Bir dönemlerin en ünlü erkek modellerinden biri olan Karahan Çantay, öğretmenlik yapmakta olduğu Tayland'da geçirmiş olduğu trafik kazası esnasında yaşamını yitirdi.


528
528 points

Bir dönemlerin en ünlü erkek modellerinden biri olan Karahan Çantay, öğretmenlik yapmakta olduğu Tayland’da geçirmiş olduğu trafik kazası esnasında yaşamını yitirdi. İsmi Sibel Can ile aşk dedikodularına karışmış olan Çantay’ın naaşının iki günden beri morgdan yakınları tarafından alınması beklenmekte.

‘Mr.Turkey 95’ adlı yarışmaya katılıp Türkiye’nin ilk erkek güzeli seçilmiş olan ve çok uzun bir zamanın öncesinde de Tayland’a yerleşmiş olan Çantay, trafik kazası esnasında yaşamını yitirdi. 1990’lı senelerin en ünlü erkek modellerinden biri olarak öne çıkan Çantay’ın naaşı ise iki günden beri hastane morgu içerisinde yakınlarının alması amacıyla beklemekte.

Çantay, yaşamamını yitirmesinden çok uzun bir zaman öncesinde Türkiye’yi terk edip yurt dışına yerleşme kararı almış ve Tayland içerisinde de matematik öğretmenliği yapmaya başlamış idi. Karahan Çantay, ODTÜ’nün Matematik Bölümünde son sınıf içerisinde öğrenci iken ‘Mr.Turkey 95’ adlı yarışmaya katılıp Türkiye’nin ilk erkek güzeli seçilmiş oldu. Sibel Can’la ilk tanışmış olması da final gecesinde gerçekleşti. Tacını giydirmiş olan Can’ın daha sonrasında ise bir klibinde rol aldı. Çantay’ın o dönemlerde Sibel Can’ın Hakan Ural ile devam eden evliliğinin sona ermesine sebep olduğu da iddia ediliyordu.


Sosyal medyada paylaş

528
528 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir