Karantina döneminde bunalıma girip intihar etti

Ünlü oyunculardan Elizabeth Hurley'nin uzun bir süredir karantinada bulunduğundan dolayı psikolojisi bozulduğu bilgisine ulaşılan eski kocası Steve Bing, Los Angeles kentine ikamet ettiği apartmanın 27'inci katından atladı ve intihar etmiş oldu.


542
542 points

Ünlü oyunculardan Elizabeth Hurley’nin uzun bir süredir karantinada bulunduğundan dolayı psikolojisi bozulduğu bilgisine ulaşılan eski kocası Steve Bing, Los Angeles kentine ikamet ettiği apartmanın 27’inci katından atladı ve intihar etmiş oldu.

İngiliz oyuncu ve aynı zamanda modellerden Elizabeth Hurley’nin eski kocası ve aynı zamanda oğlunun babası olarak tanınan 55 yaşında bulunan ünlü yapımcılardan Steve Bing, Los Angeles kentinde ikamet etmekte olduğu apartmanın 27’inci katından aşağıya atlayıp intihar etmiş oldu.

Çok zengin bir ailenin oğlu olarakta tanınan Steve Bing’in koronavirüs ile alakalı salgından ötürü evde karantina altında ruh halinin bozulmuş olduğu ve depresyona girmiş olduğu ifade edildi. Elizabeth Hurley’le dünya evine girmiş olan Bing’in Hurley’den Damian ismine sahip bir tane de oğlu var. Hollywood yapımcılarından biri olan Steve Bing’in ortalama bir şekilde 600 milyon dolar tutarında serveti bulunduğu da bilinmekte.


Sosyal medyada paylaş

542
542 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir