Kaya Çilingiroğlu’ndan maske takanlara eleştiri

Kaya Çilingiroğlu, ülkemizde görülmeye başlanan koronavirüs salgını esnasında toplu alanlar içerisinde mecburi hale gelen maske kuralına hiç bir şekilde uymadı.


543
543 points

Kaya Çilingiroğlu, ülkemizde görülmeye başlanan koronavirüs salgını esnasında toplu alanlar içerisinde mecburi hale gelen maske kuralına hiç bir şekilde uymadı. Kendine bu hususta soru sormuş olan maske takılı bir muhabire de ”Senin takmış olduğun masken seni koruyor mu?” ifadeleriyle bir karşılık vermiş oldu.

Ülkemiz içerisinde yer alan koronavirüs salgınından dolayı alınmış olan önlemler her geçtiğimiz gün artırılmaya devam ederken bu önlemlerden bir tanesi de toplu bir şekilde bulunan ortamlar üzerinde maske takılması mecburiyeti oldu. Fakat bazı ünlü isimlerin de bu kurala hiç bir şekilde uymadığı ve buna karşın kendilerini savunmakta olduğu da görülmeye başlandı. O ünlü isimlerden bir tanesi de Kaya Çilingiroğlu olarak öne çıktı.

Dışarda objektiflere yakalanan Kaya Çilingiroğlu, muhabirin kendine maske takmamış olduğu yönünde sözlerinin ardından şu ifadelere yer verdi; ”Senin takmış olduğun masken seni koruyabiliyor mu? Kimseye yaklaşmamaktayım hiç bir şey olmaz. Ayrıca ben koronavirüs ile alakalı testte yaptırdım, negatif olarak çıktı.”


Sosyal medyada paylaş

543
543 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir