Kelepçeli pozu ile sosyal medyayı sallamış durumda

Acun Ilıcalı'nın kurmuş olduğu eğlence platformlarından biri olarak öne çıkan Exxen adlı platformda yayınlanmaya başlayan 'İşte Bu Benim Masalım' adlı dizide rol almış olan genç şarkıcılardan Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu kelepçeli bir pozundan dolayı tekrar dikkat çekmiş oldu.


547
547 points

Acun Ilıcalı’nın kurmuş olduğu eğlence platformlarından biri olarak öne çıkan Exxen adlı platformda yayınlanmaya başlayan ‘İşte Bu Benim Masalım’ adlı dizide rol almış olan genç şarkıcılardan Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu kelepçeli bir pozundan dolayı tekrar dikkat çekmiş oldu.

‘İşte Bu Benim Masalım’ isimli dizi içerisinde Cemal Can Canseven ile birlikte başrolleri paylaşmakta olan Aleyna Tilki son yapmış olduğu paylaşımdan dolayı da olay olmuş durumda.

Dizi seti içerisinden kelepçeli elleriyle bir paylaşımda bulunan Aleyna Tilki sosyal medya üzerinde çok fazla konuşulan isimlerden bir tanesi olmayı başardı. Aleyna Tilki’nin söz konusu bu paylaşımı için kısa zaman içerisinde binlerce sayıda beğeninin yanı sıra yorum yağmış oldu.

Tilki’nin söz konusu paylaşımına annesi Havva Öztel de ‘Ay rolunde bile kötü içim gitti kızım ya ağlarım ki ben’ şeklinde bir yorum yazdı.


Sosyal medyada paylaş

547
547 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir