Kenan Doğulu Vay Be adlı klibindeki dördüncü şarkıya klip çekti

Kenan Doğulu’nun çıkarmış olduğu en stüdyo albümlerinden 'Vay Be'nin 4. klibi, albüm içerisinde yer alan en hareketli şarkı olarak öne çıkan 'Dansa Kaldır'a gelci! 'Dansa Kaldır' adlı şarkının video klibi 2 Ekim tarihi içerisinde yani dün Doğulu Productions tarafından bütün müzik kanallarıyla beraber dijital platformlar üzerinde yayınlanmaya başladı.


564
564 points

Kenan Doğulu’nun çıkarmış olduğu en stüdyo albümlerinden ‘Vay Be’nin 4. klibi, albüm içerisinde yer alan en hareketli şarkı olarak öne çıkan ‘Dansa Kaldır’a gelci! ‘Dansa Kaldır’ adlı şarkının video klibi 2 Ekim tarihi içerisinde yani dün Doğulu Productions tarafından bütün müzik kanallarıyla beraber dijital platformlar üzerinde yayınlanmaya başladı.

Sözleri ile birlikte bestesi Doğulu’ya ait durumda bulunan söz konusu şarkının yönetmen koltuğu içerisinde de Resul Karaca yer almakta. İçerisinde ünlü oyunculardan biri olan Ezgi Mola’nın da yer aldığı çok kalabalık bir geri vokal kadrosuna sahip durumda bulunan söz konusu şarkının düzenlemesi de elbette ki Ozan Doğulu imzasını taşımakta. Doğulu’nun son seneler içerisinde yurt içi ile birlikte yurt dışında vermiş olduğu konserlerden elde edilen görüntülerle hazırlanmış olan söz konusu bu klip, içinde bulunmakta olduğumu bu dönemde fazlasıyla özlemiş olduğumuz müzikle beraber dansın iyileştirici ve de birleştirici gücünü anımsatmayı amaç edinmiş durumda.

Kenan Doğulu’nun kariyesi üzerinde belirleyici olma özelliği taşımakta bulunan doğu batı senteziyle alakalı kullanım, ‘Dansa Kaldır’ adlı yapımdaki elektronik altyapının üstüne perküsyonun yanı sıra asma davul ile birlikte elektro bağlama benzerindeki bazı enstrümanlarla ilave edilen oryantal öğelerle dikkat çekmiş oluyor.


Sosyal medyada paylaş

564
564 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir