Kenan Doğulu ve Beren Saat boşanma kararı aldı

Tam barıştılar diye düşünürken Beren Saat ile birlikte Kenan Doğulu'yla alakalı olarak ortaya atılmış olan çok yeni iddia, hayranlarını çok fazla üzmüş durumda.


543
543 points

Tam barıştılar diye düşünürken Beren Saat ile birlikte Kenan Doğulu’yla alakalı olarak ortaya atılmış olan çok yeni iddia, hayranlarını çok fazla üzmüş durumda. Altı sene öncesinde evlenmiş olduğu Kenan Doğulu’dan ayrılma konusunda bir karar alan Beren Saat, beraber yaşamlarını sürdürdükleri evden ayrılmak amacıyla da emlakçılara haber yolladı ve acil bir şekilde daire arayışına girmeye başladı.

Beren Saat ve Kenan Doğulu, 29 Temmuz 2014 tarihi içerisinde Los Angeles kentinde nikah masasına oturmuşlardı. Ardımızda bırakmış olduğumuz sene ilişkilerinde çok büyük bir kriz yaşamış bulunan çift, manşetlerden hiç bir şekilde inmemekte olan ”boşanma” şeklindeki haberlere rağmen aralarını düzeltmeyi başarmış oldu. ”2. Sayfa” isimli programın yapmış olduğu haberine bakılırsa; ünlü durumda bulunan çiftin evliliğinin üstünde şu anda kara bulutlar ayrılmamakta. Evlilikleri içerisinde yer alan krizi aşamadıkları konusunda konuşmalar devam eden ikili arasından Beren Saat, evden ayrılma amacıyla emlakçılara haber yolladı ve acil bir şekilde daire arayışına girmiş oldu.

Çiftin ayrılacak olduğu yönünde ilk dedikoduların ortaya çıkmasına sebep olan bir paylaşım, Beren Saat’in, 35. yaş gününe girdiği esnasında paylaştığı bir mesajdı.


Sosyal medyada paylaş

543
543 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir