Kim Kardashian kendi markası için çok özel pozlar verdi

Kim Kardashian, evliliği devam eden eşi Kanye West'ten boşanacak olduğu iddialarının ardından sosyal medya üzerindeki sessizliğine bir son vermiş durumda.


552
552 points

Kim Kardashian, evliliği devam eden eşi Kanye West’ten boşanacak olduğu iddialarının ardından sosyal medya üzerindeki sessizliğine bir son vermiş durumda. Kardashian, kendi özel markasıyla ilgili olarak oldukça cesur bir paylaşımda bulundu.

Amerika Birleşik Devletleri içerisinde yapmış olduğu bir şov programı sayesinde üne kavuşmuş olan Kim Kardashian boşanma ile birlikte aldatılma konusundaki iddiaların sonrasında sosyal medya üzerine adeta bomba gibi geri dönüş oldu.

Markasına ait olan yeni ürünlerle ilgili olarak kameraların karşısına geçmiş olan Kim, birbirinden cesur ve çok harika pozlar vermiş oldu. Yeni hazırlanmış olan ürünlerin 14 Ocak tarihi içerisinde çıkacak olduğunu açıkça ifade eden Kim, 26 Aralık tarihinden bu zamana kadar ilk defa paylaşımda bulunmuş oldu.

40 yaşında bulunan ünlü yıldızın fotoğrafına ise çok kısa zaman içinde binlerce sayıda beğeni ile birlikte yorum gelmiş oldu.

2014 senesinden bu zamana kadar ünlü rapçilerden biri olan Kanye West’le evliliği devam eden Kim Kardashian’ın evleri ayırmış olduğu konusunda bir iddia ortaya atılmıştı. West’in son dönemlerde Kim’e ihanet etmiş olduğu iddia edilirken, çiftten boşanma konusunda herhangi bir açıklama gelmiş değil.


Sosyal medyada paylaş

552
552 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir