Kim Kardashian’dan çıplak poz

Eşi Kanye West'yla boşanma aşamalarında bulunan reality şov yıldızlarından Kim Kardashian, kendi markasına ait reklam çekimleri esnasında çırılçıplak bir şekilde poz vermiş oldu.


524
524 points

Eşi Kanye West’yla boşanma aşamalarında bulunan reality şov yıldızlarından Kim Kardashian, kendi markasına ait reklam çekimleri esnasında çırılçıplak bir şekilde poz vermiş oldu.

Dünya üzerindeki en gözde çiftlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Kim Kardashian ve Kanye West, evliliklerinin sonlarına gelmiş oldu. Yaşamında çok daha yeni bir sayfa açma konusunda planlar yapan Amerika Birleşik Devletleri asıllı reality şov yıldızlarından Kim Kardashian şu dönemlerde komple işine odaklanmış bir vaziyette. 40 yaşında bulunan dünya çapında üne sahip realite şov yıldızlarından kendi korse ile birlikte çorap markalarından Skims ile ilgili olarak altında yalnızca çorap bulunan üstsüz bir poz vermiş oldu.

Kim Kardashian katılmış olduğu bir program esnasında eşi Kanye’nin bundan böyle açık giyinmesini istememekte olduğunu da dile getirmiş idi. Bu söz konusu paylaşım ise ‘Kardashian, boşanma aşamasında bulunduğu eşi Kanye West’e adeta nispet yapmakta’ şeklindeki yorumların yapılmaya başlamasına da neden oldu. Sosyal medya kullanıcılarından bazıları da yıldız ismin bundan böyle özgür bir durumda olduğunu, artık nasıl istiyorsa öyle poz vermesinin hiç bir şekilde problem teşkil etmeyecek olduğunu ifade etti.


Sosyal medyada paylaş

524
524 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir