Kim Kardashian’ı trans bir bireyle aldatıyor!

Kim Kardashian'dan boşanma haberi ile gündeme gelmiş olan Kanye West'le ilgili olarak magazin dünyasına adeta bomba gibi bir iddia düşmüş durumda.


540
540 points

Kim Kardashian’dan boşanma haberi ile gündeme gelmiş olan Kanye West’le ilgili olarak magazin dünyasına adeta bomba gibi bir iddia düşmüş durumda. Söylentilere bakılır ise West, 6 senedir evli olduğu eşini YouTuberlardan biri olan Jeffree Star’la aldatmakta.

Ayrılık sebepleriyle alakalı kesin bir açıklamada bulunmayan çiftle ilgili olarak arka arkaya bazı iddialar atılmaya başlanmış oldu. Evlerini ayırmış oldukları ve de Kim’in boşanma konusunda bir karar aldığından dolayı alyansını çıkartmış olduğu konuşulmaktayken şimdi bir de ihanetle alakalı iddia gündeme gelmiş oldu. TikTok platformu üzerinde video paylaşımı yapan Ava adlı bir kişi, Kanye West’in Kim Kardashian’ı trans bireylerden biri olan YouTuber Jeffree Star’la aldatmış olduğunu iddia etti. TikTok platformu üzerinde paylaşılmış olan video içerisinde ‘Boşanma aslında bir sürpriz değildi. Kanye fazlasıyla ünlü durumda bulunan bir güzellik uzmanıyla takılmakta. Pek çok insan da bunu bir müddettir biliyor’ şeklindeki ifadelere yer verdi.

Haklarında arka arkaya çeşitli iddialar öne sürülen çiftin 2,2 milyar dolar tutarındaki serveti tam olarak nasıl paylaşacak oldukları da merak konusu olmuş durumda. 40 yaşında bulunan reality show yıldızıyla 43 yaşında bulunan rap şarkıcısının mal paylaşımı içerisinde, Los Angeles kentinin Calabasas ilçesinde yer alan Hidden Hills bölgesi içerisindeki 60 milyon dolar değerine sahip malikanenin kimde kalacak olduğu da halen bilinmemekte.


Sosyal medyada paylaş

540
540 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir