Kışın ortasında bikinili bir poz verdi

Sermiyan Midyat'ın tarafından şiddet görmüş olduğu iddiaları ile birlikte magazin gündeminden çok uzun bir zaman boyunca düşmemiş olan oyunculardan Sevcan Yaşar, kış mevsiminin ortasında paylaşmış olduğu bikinili pozlarıyla sosyal medya üzerinde adeta olay oldu.


535
535 points

Sermiyan Midyat’ın tarafından şiddet görmüş olduğu iddiaları ile birlikte magazin gündeminden çok uzun bir zaman boyunca düşmemiş olan oyunculardan Sevcan Yaşar, kış mevsiminin ortasında paylaşmış olduğu bikinili pozlarıyla sosyal medya üzerinde adeta olay oldu.

Aynı kendisi gibi oyunculuk yapan sevgilisi Sermiyan Midyat’tan şiddet görmüş olduğundan dolayı tamamen problemli bir şekilde ayrılmış olan Sevcan Yaşar, olayların hemen sonrasında da soluğu Ege’de almış oldu. Havanın sıcak olmasını fırsat bilmiş olan Yaşar, bikini giyip tamamen kusursuz durumda bulunan vücudunu sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarıyla paylaşmış oldu.

Instagram hesabı üzerinden ‘5/2/2021 bunu da tarihe not edelim’ şeklindeki bir notla paylaşmış olduğu fotoğrafına beğeni yağmış bulunan ünlü durumdaki oyuncu, havanın sıcak durumda bulunduğunu ve denize girmiş olduğunu ifade etti.

Sermiyan Midyat ile Sevcan Yaşar, fazlasıyla olaylı bir şekilde ayrılmalarının hemen sonrasında birbirlerinden şikayetçi olmuşlardı. Sermiyan Midyat’a ise sevgilisine şiddet uygulamış olduğu iddiasıyla ‘Kasten yaralama”nın yanı sıra ‘Zincirleme tehdit’ ile birlikte ‘Zincirleme hakaret’ şeklindeki suçlardan sekiz seneye kadar hapis cezası talebiyle dava açılmıştı. Aynı iddianame içerisinde Sevcan Yaşar’la ilgili olarakta ‘Kasten yaralama’ şeklindeki suçtan bir seneye kadar ceza talep edilmişti.


Sosyal medyada paylaş

535
535 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir