Kıskançlık konusundaki itirafıyla tüm hayranlarını çok şaşırttı

Dünya çapında üne sahip modellerden Hailey Baldwin, şarkıcı olan eşi Justin Bieber'ı çok fazla kıskanmakta olduğu konusunda bir itirafta bulundu.


568
568 points

Dünya çapında üne sahip modellerden Hailey Baldwin, şarkıcı olan eşi Justin Bieber’ı çok fazla kıskanmakta olduğu konusunda bir itirafta bulundu. Güzel durumda bulunan model, ‘Ne olur ise olsun kıskançlığı içimden hiç bir şekilde atamamaktayım. Pek çok insan Justin’in evli bir durumda olup olmadığını hiç bir şekilde umursamamakta. Nasıl kıskanmayacağım ki?’ ifadelerine yer verdi.

Ünlü modellerden biri olan Hailey Baldwin’den gelmiş olan kıskançlık konusundaki itiraf herkesi çok şaşırtmış durumda. Baldwin, şarkıcı olan dünya çapında üne sahip eşi Justin Bieber’ı çok fazla kıskanmakta olduğunu ifade ederek; ‘Ne olur ise olsun kıskançlığı içimden atamamaktayım’ şeklindeki ifadesine yer verdi.

Hailey Baldwin açıklamasında; ‘Ne olur ise olsun kıskançlığı içimden hiç bir şekilde atamamaktayım. Pek çok insan Justin’in evli bir durumda olup olmadığını hiç bir şekilde umursamamakta. Onlar açısından önemli durumda bulunan şey Justin’le bir fırsatları olup olmaması. Nasıl kıskanmayacağım ki?’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Hailey Baldwin ile birlikte Justin Bieber, 2018 senesi içerisinde tamamen sürpriz bir biçimde evlenmiş oldukları açıklamasında bulunmuş ve herkesi adeta şaşkına çevirmiş idi. 2019 senesi içerisinde de çift, tekrar sürpriz bir karar alarak ailelerinin önünde yemin edip nikah tazelemişler idi.


Sosyal medyada paylaş

568
568 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir