Kıvanç Tatlıtuğ o markadan ne kadar reklam ücreti aldı?

Yakışıklı oyunculardan biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, geçmiş olduğumuz günler içerisinde 10 senedir reklam yüzü olduğu markayla alakalı kamera karşısına geçmiş oldu.


554
554 points

Yakışıklı oyunculardan biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, geçmiş olduğumuz günler içerisinde 10 senedir reklam yüzü olduğu markayla alakalı kamera karşısına geçmiş oldu. Tatlıtuğ, en çok çekmiş olduğu reklamla ilgili 1 milyon euro tutarında yani 8 milyon Türk Lirası’ndan çok para kazanmış oldu.

Rol almış olduğu her bir proje içerisindeki başarısıyla isminden söz ettirmekte olan Kıvanç Tatlıtuğ, en fazla kazanç sağlayan ünlüler listesi içerisinde yerini korumayı sürdürüyor. 10 seneden beri bir giyim markasının yüzü olarak ekranlarda yer alan oyuncu, son kazanmış olduğu ücretle yine gündem olmuş durumda.

Takvim gazetesinde yer almış olan habere bakılırsa: Tatlıtuğ, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde markanın yeni reklamıyla alakalı olarak kameraların karşısına geçmiş oldu. Yakışıklı ve başarılı oyuncu, reklam karelerini de siyah beyaz bir biçimde 3.3 milyon takipçiye sahip Instagram hesabı üzerinde paylaştı. 10 seneden beri ünlü durumdaki markayla iş birliği yapmaya devam eden oyuncunun, reklamdan almış olduğu para da dudakları uçuklatmış durumda. Tatlıtuğ, ortaya atılmış olan iddialara bakılırsa markadan 1 milyon Euro tutarında yani tam tamına 8 milyon 732.000 Türk Lirası tutarında para aldı. Geçmiş olduğumuz sene, markadan 5 milyon Türk Lirası tutarında para alan oyuncunun fiyatını her geçtiğimiz sene katlaması da dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmış değil.


Sosyal medyada paylaş

554
554 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir