Kıvanç Tatlıtuğ’dan La Casa de Papel sürprizi

Netflix adlı platformun fenomen dizilerinden biri olarak öne çıkan La Casa de Papel adlı yapımın 5. sezonuyla alakalı çok konuşulacak bir iddia ortaya atılmış durumda.


543
543 points

Netflix adlı platformun fenomen dizilerinden biri olarak öne çıkan La Casa de Papel adlı yapımın 5. sezonuyla alakalı çok konuşulacak bir iddia ortaya atılmış durumda. İddialara bakılırsa, ünlü durumdaki oyunculardan Kıvanç Tatlıtuğ dizinin yeni sezonu içerisinde yer alıyor olacak.

Bütün dünya tarafından çok büyük bir beğeni ile takip edilmekte olan La Casa de Papel adlı dizinin 5. sezonuyla ilgili olarak ortaya bomba gibi bir iddia atılmış durumda. Herkesin çok konuşacak olduğu söz konusu bu iddiaya bakılırsa, dizinin 5. sezonla ilgili kadrosuna oyunculardan Kıvanç Tatlıtuğ dahil olmuş bir durumda. Sevenlerini heyecanlandırmış olan söylentilere bakılırsa La Casa de Papel 5. sezon içerisinde Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor olacak.

Meraklı bir şekilde beklenmekte olan yapımın yeni sezonu içerisinde rol alacağı söylenmeye başlanan Kıvanç Tatlıtuğ, konuyla alakalı olarak halen bir açıklama yapmış değil. Yakışıklı ve başarılı durumdaki oyuncunun La Casa de Papel adlı yapımın 5. sezon çekimlerine katılma amacıyla yakın bir zamanda İspanya’ya gidecek olduğu da söylentilerin arasında yer alıyor.

La Casa de Papel adlı yapımın 5. sezonuyla alakalı olarak heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Netflix adlı platformun iddialı yapımlarından La Casa de Papel 5. sezon aynı zaman içerisinde dizinin final sezonu olarakta öne çıkıyor. La Casa de Papel adlı yapımın 5. sezon çekimleri başlamış bir durumda fakat yayın tarihi konusunda halen bir açıklama paylaşılmış değil.


Sosyal medyada paylaş

543
543 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir