Kobra Murat Lerzan Mutlu’nun programında peruğunu çıkartarak şaşırttı

Lerzan Mutlu'nun sunmakta olduğu programa konuk olarak katılan Kobra Murat, eşin özel olarak yazmış olduğu şiiri okuma esnasında peruğunu çıkartmış oldu.


570
570 points

Lerzan Mutlu’nun sunmakta olduğu programa konuk olarak katılan Kobra Murat, eşin özel olarak yazmış olduğu şiiri okuma esnasında peruğunu çıkartmış oldu.

Romanların prensi lakabına sahip olan ünlü şarkıcılardan Kobra Murat, Lerzan’la Çok Mutlu adlı programa konuk olarak katıldı. Kobra Murat, söz konusu program esnasında yapmış olduğu hareketle sosyal medya üzerinde adeta gündem olmuş durumda.

Eşi olan Emine’ye yazmış olduğu şiiri okuduğu esnada Kobra Murat, aniden kafasına yer alan peruğu çıkartıp izleyen herkesi şaşırtmış oldu. Doğal hali ile kalmış olan Kobra Murat, peruğu çıkartmasının ardından da oynamayı sürdürdü.

Kobra Murat geçtiğimiz aylarda Cansever, Samara ve DJ Yılmaz’la beraber çıkardığı Ramdika adlı şarkısıyla da müzikseverlerin beğenisini kazanmıştı. Ayrıca geçtiğimiz sene Havalı Geliyor adlı single çalışmasını çıkarmış olan Kobra Murat, Cansever , Dj Yılmaz ve Samara söz konusu bu şarkılarının Çukur adlı popüler dizide çalınmasıyla yeniden gündeme gelmişti. Geçmiş olduğumuz günlerde ise Çukur adlı dizide üçüncü defa Havalı Geliyor adlı single çalışması çaldı.


Sosyal medyada paylaş

570
570 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir