Koronavirüse yakalanan isimler arasında Seda Sayan’ın oğlu da var

Ünlü oyunculardan İbrahim Büyükak'ın koronavirüsle alakalı testin pozitif çıkmasının hemen sonrasında hafta sonunda bir araya gelmiş olduğu Oğulcan Engin de covid-19'a yakalanmış durumda.


562
562 points

Ünlü oyunculardan İbrahim Büyükak’ın koronavirüsle alakalı testin pozitif çıkmasının hemen sonrasında hafta sonunda bir araya gelmiş olduğu Oğulcan Engin de covid-19’a yakalanmış durumda.

Seda Sayan ile birlikte eski futbolculardan Sinan Engin’in oğlu olarak tanınan Oğulcan Engin de koronavirüse yakalanmış olan ünlü isimler arasında yer aldı. Ünlü oyunculardan Ezgi Eyüboğlu’yla aşk yaşamakta olan Oğulcan Engin, hafta sonunda İbrahim – Nurdan Büyükak çifti ile buluşarak bir araya gelmişti. Oğulcan Engin yaptırmış olduğu tetinin pozitif çıkmasının hemen sonrasında bir açıklama yapmamışken sevgilisi Ezgi Eyüboğlu’nun da ikinci defa yaptırmış olduğu test sonucu da merak edilmeye başlanmış durumda

Koronavirüsle alakalı testinin pozitif çıkmasından dolayı dört günden beri izole durumda bulunan Büyükak’ın tedavisi evinde devam etmekte. Çıkmış olan haberlerin hemen sonrasında Instagram hesabı üzerinden bir açıklamada bulunan İbrahim Büyükak da ‘Arkadaşlar çıkmış olan haberler maalesef ki tamamen doğru. Covid-19 ile alakalı testim pozitif çıkmış durumda. Çok şükür ki durumum şu anda iyi. Merak etmiş olan ve soran herkese de çok teşekkür ediyorum. Sizler de kendinize iyi bakın. Tüm hastalarımız için de acil şifalar dilemekteyim’ ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

562
562 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir