Koronavirüsle alakalı paylaşımı tepki toplamış durumda

Ünlü oyunculardan biri olan Öykü Çelik, ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde katılmış olduğu partinin ardından korkuya kapılarak koronavirüs testi yaptırmış oldu.


554
554 points

Ünlü oyunculardan biri olan Öykü Çelik, ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde katılmış olduğu partinin ardından korkuya kapılarak koronavirüs testi yaptırmış oldu. Negatif çıkmış olan testini paylaşarak, ‘Etrafınızda Kovid-19 olanlara şöyle bir bakın; yalnızca restoranlara müzik dinlemeye gitmiş olanlar mı yoksa toplu taşıma araçlarını kullanma mecburiyetinde olanlar mı?’ ifadelerine yer vermesi tepki çekmiş oldu.

Pandemiyle alakalı süreçte yapılmış olan bütün uyarıları hiçe sayarak arka arkaya partilere katılmaya devam eden oyunculardan Öykü Çelik, birkaç gün ardından ise korkuya kapılarak Kovid-19 testi yaptırmış oldu. Testle ilgili sonucu negatif çıkmış olan ünlü oyuncu, sosyal medya üzerinden dikkatleri çekmiş olan bir paylaşımda bulundu, fakat hemen sonrasında da bunu sildi.

Çelik, test ile alakalı sonucunun üstüne ‘Linç severlerin hepsi vicdanıyla uyuyabilir. Etrafınızda Kovid olan kişilere bir bakın; yalnızca restoranlara müzik dinleme amacıyla gidenler mi yoksa toplu taşıma araçlarını kullanma mecburiyetinde olanlar mı?’ şeklinde bir not ekledi.

‘Ekmek parası kazanmak amacıyla dışarıya çıkma mecburiyetinde bulunanlarla kendini nasıl kıyaslayabilirsin?’ ifadeleriyle pek çok eleştiriler almış olan ünlü oyunculardan Öykü Çelik, gelmeye devam eden tepkilerin ardından çok kısa bir zamanın ardından paylaşımını silmiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

554
554 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir