Kozmetik milyarderi yalın ayak bir şekilde dışarı çıktı

Dünya üzerinde yer alan en genç milyarderi konusundaki ünvanı taşımakta olan Kylie Jenner makyajsız bir durumda ve çıplak ayaklı halde objektiflere yakalandı.


556
556 points

Dünya üzerinde yer alan en genç milyarderi konusundaki ünvanı taşımakta olan Kylie Jenner makyajsız bir durumda ve çıplak ayaklı halde objektiflere yakalandı. Kendisini görüntülemiş olan kameralara da gülümsediği görülen Jenner, neşeli halleri ile dikkat çekmiş oldu.

Bakımlı bir durumda ve iddialı görüntüsünden dolayı genel olarak göz kamaştırmayı başaran dünya üzerindeki en zengin kadınlarından biri olarak öne çıkan Kylie Jenner, bu defa hayranlarını çok fazla şaşırtmış oldu. Geçmiş olduğumuz ay Kylie Jenner, 171 milyon tane Instagram takipçisini COVID-19 virüsüyle mücadele amacıyla evde kalmak için çağırdı. Fakat Jenner, Beverly Hills semti içerisinde arkadaşının Stassie Karanikolaou’yu ziyaret etmek amacıyla dışarı çıkmış oldu. 22 yaşında bulunan Kylie Jenner’in bu durumu da gören herkesi çok fazla şaşırttı. Jenner, makyajsız bir durumda ve çıplak ayaklı halleriyle nerdeyse tanınmaz bir şekilde gözüküyordu. Kylie Jenner, üstünde bir eşofman takımının yanı sıra makyajsız bir durumdaki yüzü, öylesine toplamış olduğu saçları ve de elinde bir cips paketi ile yakın arkadaşlarından biri olan Stattie Karanikolaou’yu ziyaret etmiş oldu. Kylie Jenner’ın fazlasıyla neşeli bir durumda bulunduğu da gözlerden hiç bir şekilde kaçmadı.

Kylie Jenner, daha henüz 21 yaşındayken sahip bulunduğu milyon dolarlık servetle birlikte Forbes platformu tarafından ”dünya üzerindeki en genç milyaderi” ilan edilmiş idi.


Sosyal medyada paylaş

556
556 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir