Kylie Jenner durmak bilmiyor

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde kürk giydiğinden dolayı eleştiri oklarının hedefi olmuş bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı magazin yıldızlarından Kylie Jenner, yeni yapmış olduğu paylaşımlarla gündemi adeta değiştirmiş oldu.


521
521 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde kürk giydiğinden dolayı eleştiri oklarının hedefi olmuş bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı magazin yıldızlarından Kylie Jenner, yeni yapmış olduğu paylaşımlarla gündemi adeta değiştirmiş oldu. Göğüslerini çok daha fazla ön plana çıkartmış olan derin yırtmaç detaylı elbisesiyle poz vermiş olan Jenner’in paylaşımına milyonlarca sayıda beğeni gelmiş oldu.

Forbes adlı platformun ‘En zengin ünlüler’ adlı listesinde yer almakta olan Amerikalı magazin yıldızlarından biri olarak öne çıkan Kylie Jenner, ardımızda bırakmış olduğumuz gün yılbaşı alışverişi yapmak amacıyla kendisine özel açılmış olan bir mağaza içerisinde alışverişe çıkmıştı. Kürk giydiğinden dolayı hayvanseverler tarafından çok fazla protesto edilmiş olan Kylie Jenner bu söz konusu haberler ile gündemdeki yerini korurken paylaşımları ile birlikte gündemi adeta değiştirmiş oldu.

Lüks bir durumdaki yaşantısının yanı sıra yapmış olduğu harcamalarla çok sık bir şekilde gündeme gelmiş olan Kylie Jenner’ın sosyal medya üzerindeki takipçi sayısı da 200 milyon taneyi geçmiş oldu. Sosyal medya hesaplarını çok aktif kullanmakta olan Jenner takipçilerine yaşamının nerdeyse her bir anından paylaşımlar yapmakta. Jenner en son ise göğüslerini ön plana çıkartmakta olan derin yırtmaç detaylı elbisesiyle poz vermiş oldu. Kürk giydiğinden dolayı protesto edilmekte olan Kylie Jenner, bu defa ise göğüslerini sergilemiş oldu.

Kylie Jenner’ın söz konusu bu pozları hayranları tarafından çok fazla beğenilmiş durumdayken pek çok takipçisi de protestoyu anımsatıp kendisini eleştirmiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

521
521 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir