Kylie Jenner’dan cüretkar havuz pozu

Nerdeyse yapmış olduğu her bir hareketle gündem olmayı başaran 23 yaşında bulunan Kylie Jenner, 2020 senesinin en son gününü de kayak merkezi içerisinde geçirmekte.


530
530 points

Nerdeyse yapmış olduğu her bir hareketle gündem olmayı başaran 23 yaşında bulunan Kylie Jenner, 2020 senesinin en son gününü de kayak merkezi içerisinde geçirmekte. Genç yaştaki güzel yıldız, cüretkar bir durumdaki bikinisiyle havuz içerisinde poz verip ‘2021’e kadar yüzmek’ şeklinde bir not paylaştı. Jenner’ın söz konusu bu cesur paylaşımlarına ise 9 milyon taneden çok beğeni gelmiş oldu.

30 yaş altında bulunan en zengin kişilerden bir tanesi olarak öne çıkan Kylie Jenner, senenin en son gününü de tatil yaparak geçirmekte. Her zamanını 206 milyon tane takipçisinin yer aldığı sosyal medya hesabı üzerinden yayınlamaya devam eden Jenner, en son ise havuz pozlarını paylaşmış oldu.

23 yaşında bulunan genç yıldız tatil amacıyla gitmiş olduğu kayak merkezi içerisinde bej rengine sahip olan bikinisinin yanı sıra gözlüğü ve de makyajlı bir haliyle havuza girmiş oldu. Havuz içerisinde keyif yapmakta olduğu dakikalarda fotoğraf çektirmeyi hiç bir şekilde ihmal etmemiş olan Jenner, cüretkar bir durumdaki bikinisiyle vermiş olduğu pozlarını ‘2021’e kadar yüzmek’ şeklindeki bir notla Instagram üzerinden paylaşmış oldu.

Dünya çapında üne sahip ismin yayınlamış olduğu bu havuz paylaşımı 9,6 milyon tane beğeni bir başka paylaşımı da 8,2 milyon tane beğeniye ulaşmış oldu.


Sosyal medyada paylaş

530
530 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir