Linet’ten bikinili poz

Son günler içerisinde kalça estetiği yaptırmış olduğu şeklindeki haberlerden dolayı gündemden hiç bir şekilde düşmeyen Linet, yaz sezonunu da evinde açmış durumda.


515
515 points

Son günler içerisinde kalça estetiği yaptırmış olduğu şeklindeki haberlerden dolayı gündemden hiç bir şekilde düşmeyen Linet, yaz sezonunu da evinde açmış durumda. Havuz başına geçerek gitmiş olduğu bikinisiyle poz vermiş olan Linet, bu anları da Instagram hesabı üzerinden paylaşmayı hiç bir şekilde ihmal etmiş değil.

Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı zamanını evinde geçirmeye devam eden başarılı şarkıcılardan Linet, evinin teras kısmında vermiş olduğu pozlarla isminden söz ettirmeyi sürdürüyor. Güçlü sesinden dolayı sürekli olarak kendisine hayran bırakmakta olan ünlü şarkıcı, en son teras kısmında yer alan havuzunun başında bikinisini giyerek poz vermiş oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde havuz başında vermiş olduğu mini şortlu pozunun ardından kalça estetiği yaptırmış olduğu iddia edilen Linet açıklamasında; ”Karnım için germe operasyonu yaptırmış durumdayım kalçam çok daha çıkık duruyor ancak büyültme açısından hiç bir şey yapmadım” ifadelerine yer verdi. Cesur bir durumdaki pozlarla tanınmış olan Linet, salgından dolayı tatile gidemediğinden dolayı sezonu evinin teras kısmında açtı. Siyah renkli bikinisini giyip havuz başına geçmiş olan Linet, arka arkaya paylaşmış olduğu pozlar ile takipçilerini kendisine hayran bırakmış durumda.


Sosyal medyada paylaş

515
515 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir