Linet’ten imaj değişikliği

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta İbo Show adlı programa konuk olarak izleyenlerle buluşmuş olan ünlü şarkıcılardan Linet, 2021 senesine girmeden hemen öncesinde imajını değiştirme konusunda bir kara aldı.


522
522 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta İbo Show adlı programa konuk olarak izleyenlerle buluşmuş olan ünlü şarkıcılardan Linet, 2021 senesine girmeden hemen öncesinde imajını değiştirme konusunda bir kara aldı. Saçlarını çok kısa bir şekilde kestirmiş olan Linet, imajının son halini ise sosyal medya hesabı üzerinden yayınlamış oldu.

Seneler geçtikten sonra ekrana geri dönüş gerçekleştiren İbrahim Tatlıses’in programına konuk olarak katılan 45 yaşında bulunan ünlü şarkıcılar arasındaki Linet, yüzünde yer alan değişimlerden dolayı da çok fazla konuşulanlar arasında yer almıştı. Ünlü durumda bulunan isim bu defa ise imajından dolayı isminden söz ettirmiş oldu.

Saçlarını çok kısa bir şekilde kestirmiş olan ünlü şarkıcı Linet, yeni imajını da sosyal medya hesabı üzerinden kendisini takip edenlerin beğenisine sunmuş oldu. Takipçilerinin çok büyük bir kısmı Linet’i bu hali ile hiç bir şekilde beğenmezken takipçilerinden bazıları da çok beğenmiş olduklarını ifade etti.

Ünlü şarkıcılardan biri olarak öne çıkan Linet, yaz döneminde kalça estetiği yaptırmış ve mini şortlu olarak çekilmiş olduğu pozlarından dolayı da günler boyunca isminden söz ettirmiş idi.


Sosyal medyada paylaş

522
522 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir