Makyajsız fotoğrafına beğeni yağdı

Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Demet Özdemir'in sosyal paylaşım ağlarının en popüleri Instagram platformu üzerinde makyajsız fotoğrafını paylaşmış oldu.


533
533 points

Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Demet Özdemir’in sosyal paylaşım ağlarının en popüleri Instagram platformu üzerinde makyajsız fotoğrafını paylaşmış oldu. Ünlü oyuncuya  hayran olanlar ise, deyim yerindeyse Instagram platformunun beğeni butonuyla beraber yorum butonunu çökertmiş oldu.

‘Doğduğun Ev Kaderindir” adlı dizide ”Zeynep” isimli karaktere can veren Demet Özdemir, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla isminden söz ettirmekte. Güzel  bir durumda ve başarılı oyuncu, dizinin sezon finaliyle alakalı tüm çekimlerinin bitirilmesinin sonrasında soluğu tatilde almış oldu. Instagram’a çok sık bir şekilde fotoğraf koymaya devam eden Özdemir’in makyajsız olarak yapmış olduğu paylaşımı da takipçilerini adeta büyülemiş oldu.

Demet Özdemir, söz konusu bu paylaşımının alt kısmına da ”Çillere evet” şeklinde bir not yazarken doğal güzelliği fazlasıyla çok dikkat çekmiş oldu. Demet Özdemir’in daha sonrasında paylaşmış olduğu başka bir havuz pozuna da hayranları adeta beğeni yağdırmış oldu.


Sosyal medyada paylaş

533
533 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir