Makyajsız hali sosyal medyanın diline düşmüş durumda

Oyuncu ve aynı zamanda yönetmenlerden Hamdi Alkan'ın kızı olarak tanınan Zeynep Alkan'ın makyajsız hali sosyal medya platformlarının diline düşmüş durumda.


551
551 points

Oyuncu ve aynı zamanda yönetmenlerden Hamdi Alkan’ın kızı olarak tanınan Zeynep Alkan’ın makyajsız hali sosyal medya platformlarının diline düşmüş durumda. Alkan, çok sık bir şekilde iddialı pozları ile birlikte gündeme gelmekteydi.

Ünlü oyunculardan biri olan Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan’ın makyajsız bir durumda ve filtresiz görüntüsü ile birlikte gündeme yine adeta bir bomba gibi düşmüş oldu. Fotoğraf, sosyal medya üzerinde çok fazla sayıda etkileşim almış oldu. Oyunculukla alakalı eğitiminlerini Hollanda’da yer alan Amsterdam kenti içerisindeki bir okulda devam ettiren Zeynep Alkan’ın makyajsız bir durumda ve tamamen filtresiz görüntüsü de herkesi çok fazla şaşırtmış oldu. Çok sık bir şekilde iddialı pozlarından dolayı gündeme gelmiş olan 21 yaşında bulunan Zeynep Alkan’ın makyajsız olarak paylaştığı görüntüsü de çok fazla konuşulmuş olacak.

Zeynep Alkan Kim?

Zeynep Alkan, 13 Ekim 1998 tarihi içerisinde İstanbul ilinde dünyaya gözlerini açmıştı. Aslen Hataylı durumda bulunan Zeynep, Hamdi Alkan ile birlikte Canan Hoşgör’ün kızlarıdır. Ayşe ismine sahip bir tane de kız kardeşi vardır. 12 yaşında olduğunda bazı tiyatro oyunları içerisinde rol almış olan Zeynep Alkan, iki sene boyunca Kadıköy Devlet Konservatuarı içerisinde yarı zamanlı bir şekilde viyola eğitimi almış durumdadır.


Sosyal medyada paylaş

551
551 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir